gormez_mustafa_ozcan_feto_tehdit_koz_kemalettin_ozdemir_manset

MEHMET GÖRMEZ’İ TEHDİT EDEN MUSTAFA ÖZCAN, FETÖ’NÜN DE HEDEFİNDE

DOSYATV / ÖZEL HABER

FETÖ’nün en çok tartışılan isimlerinden biri olan ve örgütün gizli para kaynaklarını yönettiği bilinen Mustafa Özcan, yeniden gündemde. Bu kez Özcan’ı gündeme getiren Gülen’e bayrak açan isimlerden Tayfun Tuna oldu. Tuna, Mehmet Görmez’in Habertürk televizyonunda 18 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programındaki açıklamalarının videosunu yayınladı. Görmez videoda FETÖ’nün eski imamlarından Kemalettin Özdemir yüzünden Mustafa Özcan tarafından 2011 yılında nasıl tehdit edildiğini anlatıyordu. Görmez, programda kendisini tehdit eden Mustafa Özcan’ın Kemalettin Özdemir’le ilgili bazı ithamlarda bulunduğunu ama kendisinin bunu kabul etmediğini söyledi. Görmez, makam odasının FETÖ tarafından anlık olarak dinlendiğini de ifade etti. Tayfun Tuna, twitter’da konuyu dile getirerek, şu soruyu sordu:

@tyfn_tuna Mustafa Özcan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’i Nerde Nasıl Tehdit Etti? 
@YouTube —Allah rızası için, bu sürecin yükünü kaldıramayıp şehit olanlar hatırına ya bunları iftira diyerek yalanlayın, ya da bu yapılanların hesabını verin…

İŞTE GÖRMEZ’İN MUSTAFA ÖZCAN’LA İLGİLİ ŞAHİTLİĞİ:

 

ARKA ARKAYA KURULMUŞ 3 CÜMLEYİ FETÖCÜLER DİNLEYİP ANLAYAMADI!

Birçok FETÖ’cünün dinlediği videoyu anlayamadığı, Görmez’in anlatımında çelişki olduğunu sandığı görüldü. Paylaşımın sahibi Tayfun Tuna’nın zihni müşevveşiyet içinde ve dinledikleri konuşmayı anlama sıkıntısı yaşadığı anlaşılan örgüt üyelerine tek tek çelişki olmadığına dair açıklama yapma ihtiyacı hissettiği görüldü.

@Tyfn_Tuna
Mustafa abinin bunlari soyleyip soylememesi ayri bir konu.o zamnlar kime olursa olsun ahlam kesme gibi bir bulasici hastaligimiz varmiydi yokmuydu.kaldiki bu o zamnlada alakali degil.topragimizin mayasi hamaset kokuyor.ama bu adamin cizdigi imaj vurmak istedigi yer farkli

@ilgisinedeniyle : Kimse hesap vermeyecek. Yediler, içtiler ve gittiler; biz ödüyoruz ağaların hesabını, aman rahatları bozulmasın.

Edepyahu: @Edepyahu_ : Çok net bir cevap olmuş.


kadir: @kadir31098486: M.özcan hesap ver.


Ismail B. Tutar @IsmailBTutar : Al bir tarafı, vur ötekine. Hepsi güya hoca ama tek dertleri iktidar kavgası.


Ali @andrewaliscott:
 Gercek olma ihtimali var. 2013 ten sonra hizmetin bizden habersiz birsey olmaz, Kibrini dusununce. Reddetmiyorum ama dogrulanmaya ihtiyaci oldugunu dusunuyorum. Ozcan net bir sekilde reddetmezse dogrudur demek lazim

Demokrat Vekil @DemokratVekil : Cayci, çorbaci bile darbeyi bilecek, cemaat bilmeyecek öyle mi? Birakin bu isleri yahu!

– @gurkanvural67 : Diyanet İşleri Başkanına emekli bir vaiz geliyor, 2 saat önce özel birisiyle odasında yaptığı konuşmasına binaen tehdit ediyor, bırakın DEF ETMEYİ, suç duyurusunda bile bulunmuyor! Hössst! “Bence başka mekan ve zamanda yaşadığı ikaz/tehdit olayını buraya yamamaya çalışmış!”

– Yusuf tahsin @Yusuftahsin3:

Gurkan abim yapma Allah askina gozunun yagini yiyeyim. Sen de çok iyi biliyorsun bu işlerin olduğunu. Mustafa Özcan’ı hepimiz biliyoruz. Sen hic olmazsa sus.. Özcan’ın avukatlığı sana hiç yakışmadı.

@YaziyorNur @tyfn_tuna:  İyimsersiniz hocam. Artık birçok hesabın ahirete kalacağını hissediyorum. Bazı sırlar bazı insanlarla mezara gidecek sanki. Bu konuda yanılmayı çok ama çok isterim.

Dr. Oz  @ozhzm :

Aslinda cok kizginim bekleyip yazmam lazim ama hadi tutayim kendimi.. Zaten KOZ-Kemalettin Ozdemir de Emniyet imami idi ve bu tur cok yaygin dinlemelere karsi oldugundanoperasyon yedi. Ya bu operasyonu kaldiramadi, ya onceden baslamisti bilemem ama Erdogana gidip herseyi konustu+

Bu tur, kendi elemenlarini bile dinletme MOZ icin cok anlatiliyor. “Ates olmayan yerden duman cikacagini” sanmiyorum. +adam ne yapmissa yapsin, Medineye tayin istiyor. Biraksaniza! MOzcan BankAsya meselesinde de HE adina is yapiyor, o 2 saat icinde sordugunu hic sanmiyorum.

“ben bu kisinin ailesini de taniyorum, boyle yapicak biri degil, siz iktidar kavgasi yapiyorsunuz” diyor ya… Iste bize de KOZ soyle yapti boyle yapti denilen meseleyi soyluyor.. Koca cemaati ne hallere dusurdunuz! Bir kisi de cikip aciklama yapmaz!

@AfSV_TR

– Yilmaz Ak @educak  @AfSV_TR @AfSV_US ‘den neyin açıklamasını bekliyorsunuz? Ya inkâr edecekler, ya susacak hiç topa girmeyecekler.

– Dr. Oz  @ozhzm : Maybe one day….They decide to take an action.. En azindan ilerde demesinler: “kimse bizden aciklama beklemiyordu ki..” ..